BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 14455093
*
nr 1445 5093
Bordslampor
ett par, Miranda, Keramik. Höjd: 50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2022
kl 20:49:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/1 13:04:05
1
200 kr
31/1 20:39:25
2
150 kr
31/1 20:39:25
1
200 kr (Budbetjänt)
31/1 20:44:08
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik miranda
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:23
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:47
-
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:42
*
Bordslampor
Läs om budbetjänten
nr 1445 5093
Bordslampor
ett par, Miranda, Keramik. Höjd: 50 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/1 13:04:05 | 1 | 200 kr |
31/1 20:39:25 | 2 | 150 kr |
31/1 20:39:25 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
31/1 20:44:08 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik miranda
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:23 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:47 -
3140 Bordslampfot
1800-tal, Frankrike, porslin / metall, fd Fotogen...//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:41
-
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:42